دیدار مدیر عامل ستاد دیه استان با دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و جماعات استان گیلان 1393/9/18

در این دیدار حاج آقای کامران زاده با تشریح عملکرد و فعالیتهای ستاد دیه استان خواستار تعامل بیشتردر جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم و شهروندان برای پیشگیری از وقوع جرم شد و نقش روحانیت و ائمه جمعه و جماعات را مهم  دانست.

ایشان در بخشی از سخنانش پیشگیری را بهتر از درمان دانست وگفت:در این ستاد پرونده های جرائم غیر عمد از جمله (نفقه-مهریه-تصادف-مالی و...) تشکیل و مورد بررسی قرار میگیرد و ستاد دیه با تامین اعتبارات و همچنین کمک های مردمی و خیرین تلاش میکند تا زندانیان نیازمند از بند زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان باز گردند.

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی نژاد دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و جماعات ضمن تشکر و قدر دانی از مدیر عامل و دست اندرکاران ستاد دیه استان خود ودیگر مسئولین را خدمتگذار مردم دانستند.

ایشان در ادامه از جذب کمک های مردمی در جهت آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد  را از جمله تلاشها وفعالیتهای موثر و قابل تحسین دانستند و اظهار داشتند:در ستاد دیه کارهای بسیار خوبی صورت گرفته و فعالیتهای این ستاد افتخاری برای نظام می باشد.

مدیر عامل ستاد دیه نیز در پایان ضمن تشکر و قدر دانی از دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه و جماعات استان 50 بسته که هر کدام حاوی 4 جلد کتابچه در مورد (نفقه-مهریه-چک وتصادف) می باشد را به دبیر شورای سیاست گذاری ائمه جماعات  تقدیم  واز ایشان تقاضا نمودند که این کتابها را خدمت ائمه جماعات و جمعه در سطح استان تقدیم داشته تا با مطالعه، مفاد آن را برای مردم تبعین نمایند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان