ديدار مدير عامل ستاد ديه با مدير کل صدا و سيماي مرکز گيلان 1393/9/23


حاج آقاي کامران زاده- مدير عامل ستاد ديه استان جهت معرفي بيشتر ستاد ديه و همچنين گزارش عملکرد اين ستاد با آقاي نصر پور مدير کل صدا وسيماي استان ديدار و گفتگو کردند.
ااين جلسه که در محل دفتر مدير کل صدا و سيماي استان برگزار شد،آقاي کامران زاده ابتدا ضمن تشکر از آقاي نصر پور به تشريح عملکرد ستاد ديه پرداخت و با ارائه آمار عملکرد سال 1392 گفت: فعاليت ستاد ديه صرفا يک فعاليت خير خواهانه  هم براي نظام و هم براي خانواده زندانيان ميباشد.
کامران زاده هدف از تشکيل ستاد ديه در درجه اول فرهنگ سازي به جهت پيشگيري از وقوع جرائم غير عمد از جمله (نفقه-مهريه-تصادف-مالي و...) دانست و ادامه داد :بيشتر کساني که در زندان بسر مي برند به دليل عدم آگاهي مناسب مرتکب اين گونه جرائم شده اند.
ايشان نقش رسانه ملي را بي بديل دانستند و اظهار داشتند:رسانه ملي با ابزار مناسب و مخاطبين عمده ي که دارد ميتواند به عنوان بازوي توانمندي براي اطلاع رساني و فرهنگ سازي و پيشگيري از وقوع اين جرائم باشد.
آقاي نصر پور-مدير کل صداو سيماي استان نيز ضمن تشکر و قدرداني از مديرعامل و دست اندرکاران ستاد ديه استان گفت:در ستاد ديه کارهاي بسيار خوب و قابل  توجهي انجام ميگيرد و انتظار هست که اين فعاليتها نمود بيشتري پيدا کند.
نصر پور در ادامه اظهار داشت:صدا وسيما اين آمادگي را دارد تا جهت اطلاع رساني فعاليتهاي ستاد ديه و همچنين پيشگيري و جلوگيري از وقوع جرائم با ستاد ديه همکاري وتعامل نمايد.
وي گفت:حضورمدير عامل درمجموعه برنامه ها و خبرصدا وسيما،حضور خيران در برنامه هاي اجتماعي، همکاري با تهيه کنندگان و تهيه يک فيلمنامه مناسب ميتواند از جمله فعاليتها براي اطلاع رساني در مورد کارهاي انجام گرفته در ستاد ديه استان باشد.
مدير عامل ستاد ديه نيز در پايان ضمن تشکر و قدرداني از مدير کل صداي وسيماي استان ،تعدادي مجموعه کتاب 4 جلدي در مورد (نفقه-مهريه-چک وتصادف) را به ايشان تقديم  واز ايشان تقاضا نمودند که اين کتابها در بين همکاران وتهيه کنندگان توزيع، تا با مطالعه آن بتوانند در مجموعه برنامه هاي خود مورد استفاده قرار دهند

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان