دیدار مدیر عامل ستاد دیه با مجموعه مدیران بانک تجارت استان گیلان برای بررسی مشکلات و تعاملات بیشتر فی مابین 1393/11/11

این دیداربا حضور آقایان مهاجرسرپرست بانک تجارت استان-سلیمانی معاونت اعتبارات بانک تجارت استان ، خوش قدم رئیس شعبه مرکزی بانک تجارت رشت و اخوان معاونت اداری مالی ستاد دیه در دفتر مدیر عامل ستاد دیه برگزار شد.

مدیر عامل ستاد دیه ضمن خوش آمد گویی از حضور سرپرست بانک تجارت و هیئت همراه برای ایجاد تعاملات بیشتر تقدیر وتشکر کرد و گفت: کار ستاد دیه صرفا یک کار خیر برای آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد می باشد و این مجموعه اعتباراتی که از طرق مختلف دریافت میکند طبق قوانین و شیوه نامه های که در اختیار دارد برای آزادی زندانیان نیازمند استفاده می نماید.

کامران زاده در ادامه با بیان عملکرد ستاد دیه  در سال جاری گفت : تعداد 336 نفر با مبلغ کل محکومیت بیشتر از هفده میلیارد تومان  از طریق ستاد دیه استان آزاد شده اند که  مبلغ حدود پنج  میلیارد تومان صرفا از طریق ستاد دیه پرداخت شده  و بیشتر از 9میلیارد آن از طریق گذشت رضایتمندانه  شکات تامین شده است.

مهاجر سرپرست بانک تجارت استان گیلان گفت:کار ستاد دیه یک اقدام خداپسندانه برای آزادی کسانی می باشد که بدلیل مشکلات موجود در جامعه به ناچار در بند زندان افتاده و قادر به تامین بدهی خود نمی باشند وما نیز شرعا و عرفا موظف به صرف منابع برای افراد واجد شرایط و نیازمندی که از طریق ستاد معرفی می شوند هستیم.

مجموعه ستاد دیه به عنوان یکی از بهترین مشتریان بانک تجارت  می باشد و با اعتباراتی که نزد این بانک دارد همکاری  بسیار خوبی بین دو مجموعه صورت می پذیرد و ما این آمادگی را داریم که در ادامه کار تعامل و همکاری بیشتری صورت پذیرد.

مدیر عامل ستاد دیه اعلام گفت از هر 100 نفری که برای دریافت وام به بانک معرفی می شوند تعداد بسیار کمی موفق به دریافت وام می شوند اما بانک از اعتبارات ستاد مبلغ100 نفر را کسر میکند که در خواست داریم ترتیبی اتخاذ فرمایید تا وام های پرداخت نشده از اعتبارات ستاد کسر نگردد.

در ادامه جلسه نحوه مراودات و استفاده از منابع وتسهیلات بانكي مورد بررسی قرار گرفت و تعیین شد همکاری و تعامل بیشتری برای تسریع در اختصاص اعتبارات صورت پذیرد تا در پایان سال شاهد آزادی بیشتری  از زندانیان جرائم غیر عمد و بازگشت آنان به کانون گرم خانواده هایشان باشیم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان