مدیر کل جدید زندان‌ها و اقدامات تربیتی استان گیلان منصوب و معارفه شد 1393/10/11

این مراسم با حضور دکتر جهانگیر رییس سازمان زندانها اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، سياوش پور رئیس کل دادگستری استان گیلان،غفاریان طوسی مدیر کل سابق سازمان زندان ها،حسینی مدیر کل جدید سازمان  و چند تن از نمایندگان استان و مسولين نهادها واداره هاي استان وروسای زندان های استان و .... در سال اجتماعات مرکز آموزش سازمان زندانها برگزار شد.

این مراسم ابتدا با تلاوت قرآن کریم و  نوای سرود جمهوری اسلامی ایران آغار گردید. در ابتدا رئیس کل دادگستری استان گیلان ضمن تشکر از زحمات برادر بزرگوار جناب آقای غفاریان طوسی و تبریک به آقای سید حمیدحسینی سخنانی از کاراهای انجام شده و مسائل و موانع موجود در کاهش جمعیت کیفری و راه حل های موجود بیان کردند.

بعد از سخرانی رئیس کل دادگستری استان  آقای غفاریان طوسی مدیر کل سابق گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته و همچنین مشکلات موجود درسازمان زندانها اقدامات تامینی و تربیتی بیان کردند.ايشان در بخشي از سخنانشان  با ارائه آمار عملكرد ستاد ديه گفت:ستاد ديه استان از بدو تاسيس بسيارفعال بوده و طي اين مدت 6سال عملكرد بسيار خوبي در كاهش جمعيت كيفري زندانهاي گيلان داشته و جا دارد از مديريت و پرسنل اين ستاد تشكر نمايم.

ایشان در ادامه ضمن تشکر از مردم فهیم استان گیلان گفت: مردم دیار میرزا کوچك مردمی مهربان،دلسوز و فهیم می باشند و خدا را شكر گزارم كه توفيق خدمت به اين مردمان را به من داد. ايشان در پايان گفت: از خداوند آرزوی موفقیت برای  برادر ارجمندم جناب سید حمید حسینی  طلب ميكنم.

درادامه این مراسم دکتر جهانگیر رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ضمن قدر دانی از تلاشهای غفاریان طوسی مدیر کل سابق استان به معرفی توانمندی های سید حمید حسینی بعنوان یک نیروی اشنا به مدیریت و مطلع از شرایط  بومی  پرداخت و شرط موفقیت در اداره امور زندان را در گرو تعامل و تفاهم و پیروی از سیاستهای کلی دستگاه قضایی استان دانست و گفت: همه ی یدهای قوه قضاییه در استانها باید هماهنگی لازم را با رییس کل دادگستری و معاونین وی داشته تا برنامه های اجرایی همسو با سیاستهای کلان قوه باشد و نیز از نظر کمی و کیفی  به درجه مطلوب برسد. رییس سازمان زندانهای کشور افزایش جمعیت کیفری زندانها  را یک علامت و زنگ خطر برای نشان دادن میزان شکستها و ناکامیها در سطح جامعه دانست و ضرورت تفسیر و تعبیر این موضوع را برای اداره کشور مورد توجه قرار داد.

در پایان حسینی مدیر کل جدید سازمان زندانها ضمن خدا قوت به آقای غفاریان طوسی گفت امیدوارم از این فرصتی که خداوند به اینجانب داده است، برای کاهش جمعیت کیفری و همچنین اهداف  و برنامه های در نظر گرفته سازمان بهره برده و توفیق داشته باشم. حسيني در بخشي از سخنان خود گفت:ستاد ديه استان عملكرد بسيار خوبي داشته و اين عملكرد و كارنامه موفق از يك مديرنمونه و پرسنل بسيار خوب حكايت دارد ،ايشان ادامه داد آقاي كامران زاده از مديران با سابقه استان و داراي كارنامه موفق در بخشهاي مديريتي خود  مي باشد و اين مزيتي براي سازمان وستاد ديه استان مي باشد.

در پایان دکتر جهانگیر رییس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با اهدا حکمی  سید حمید حسینی را به عنوان مدیر کل زندانهای استان گیلان معرفی و از زحمات غفاریان طوسی تشکر کرد.

 حسینی پیش از این مدیر کل بازرسی و نظارت و همچنین رییس حفاظت اطلاعات دادگستری استان گیلان و بازرس ویژه قوه قضائیه بود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان