آزادی395 زندانی جرائم غیر عمد استان 1394/9/17

کامران زاده مدیر عامل ستاد دیه استان گیلان در جریان بازدید  از  زندانیان جرائم غیر عمد زندان فومن گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد بیش از 390 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد زندانهای  استان  با کمک ستاد دیه از زندان آزاد شده اند .

مدیر عامل ستاد دیه با اشاره به آزادی 29 زندانی جرائم غیر عمد زندان فومن از ابتدای سال گفت:میزان کل بدهی این 29 نفر مبلغی بالغ بر 695 میلیون تومان بوده که از این مبلغ ،182 میلیون تومان توسط شکات محترم گذشت رضایتمندانه صورت پذیرفته و 155 میلییون تومان نیز توسط خانواده زندانیان تامین گردیده است؛وی همچنین ادامه داد  ستاد دیه و صندوق تامین خسارت مبلغ  358 میلیون تومان بصورت وام های قرض الحسنه و بلاعوض برای آزادی این تعداد تامین نموده اند.

مصباح ریاست زندان فومن نیز با اشاره به وجود 29 زنانی جرائم غیر عمد در زندان فومن گفت:برای تعداد 10 نفر پرونده تشکیل و جهت دریافت کمک از ستاد دیه به این ستاد معرفی شده اند و مابقی افراد بدلایلی همچون عدم تکمیل مدارک، داشتن محکومیت حبس و یا درخواست اعسار از دادگستری و تقسیط بدهی تاکنون پرونده تشکیل نشده و به ستاد دیه ارسال نشده است.

در ادامه این دیدار تعداد 12 نفر از مددجویان بصورت انفرادی مشکلاتشان را با مدیر عامل ستاد دیه و هیئت همراه مطرح و پاسخ دریافت نمودند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان