مدیر عامل ستاد دیه در جمع زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد زندان مرکزی رشت: مودت و رحمت بین زن و شوهر از اصول و اساس زندگی مشترک می باشد. 1394/5/20

مدیر عامل ستاد دیه استان روز دوشنبه از نزدیک با زندانیان زندان مرکزی رشت دیدار وبه بررسی مشکلات مددجویان جرائم غیر عمد زندان مرکزی رشت پرداخت.

کامران زاده مدیر عامل ستاد دیه به همراه موسویان مسئول مددکاری و همچنین خانم چرزه مددکار ستاد دیه استان برای بررسی مشکلات مددجویان محکوم در زندان مرکزی رشت  حضور بهم رسانده و در ابتدا در جلسه ای با حضور زمانی ریاست زندان مرکزی رشت و همچنین قاضی ناظر و مسئول مددکاری و مددکاران این زندان در باره  مسائل ، مشکلات و نواقص پرونده های اینگونه زندانیان بحث و تبادل نظر نمودند.

کامران زاده با اشاره به وجود بیش از 490 نفر زندانی جرائم غیر عمد در سطح زندانهای استان گفت:بیشترین تعداد زندانیان جرائم غیر عمد مربوط به جرائم مالی می باشد که بیش از 70درصد جمعیت کیفری جرائم غیر عمد استان را تشکیل میدهد.

وی جرائم مهریه و نفقه را در جایگاه دوم جرائم غیر عمد دانست و گفت:حدود 15 درصد نیز از زندانیان غیر عمد استان به جرم مهریه و نفقه در زندان تحمل حبس می نمایند.

ریاست زندان مرکزی رشت گفت: حضور پر رنگ مدیر عامل ستاد دیه در زندان ها وبررسی مشکلات وهمچنین نصایح  ایشان در جمع مددجویان همیشه تاثیر گذار بوده و باعث میگردد مددجو درباره عمکرد گذشته خویش و همچنین در ادامه زندگی خود بعد از خروج از زندان بیشتر تفکر نماید.

در ادامه  مدیر عامل ستاد دیه و ریاست زندان مرکزی به همراه همکاران  در جمع مددجویان  جرائم غیر عمد در مکان حسینیه زندان مرکزی رشت حاضر و نسبت به بررسی مشکلات و همچنین گفتگوی انفرادی برای حل مشکلاتشان اقدام نمودند.

کامران زاده در جمع زندانیان جرائم غیر عمد  با بیان اینکه مودت و رحمت اصل و اساس ارتباط زناشویی بوده گفت: بیشتر اختلافات خانوادگی که هم اکنون باعث می شود تا زن نسبت به درخواست طلاق و همچنین دریافت مهریه اقدام نماید ، مسائل کوچک و اختلافات  جزیی بوده که اگر دوطرف یعنی زن و شوهر بتوانند بر رفتارشان کنترل داشته و علیرغم مشکلات زندگی با مودت و رحمت کنار هم زندگی نمایند قطعا مشکلات باعث از هم گسیختگی خانواده ها نمیگردد.

زندان مرکزی رشت با داشتن 160 زندانی جرائم غیر عمد از بزرگترین زندانهای استان می باشد که بیشترین تعداد زندانیان جرائم غیر عمد را دارا می باشد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان