مدیر عامل ستاد دیه در دیدار با مدیر کل سازمان صنعت ،معدن تجارت استان گیلان:امیدوارم با همکاری صنایع بتوانیم سهم بیشتری از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را در جشن گلریزان سال جاری داشته باشیم. 1394/3/26

مدیر عامل ستاد دیه در دیدار با مدیر کل سازمان صنعت ،معدن تجارت استان گیلان:امیدوارم با همکاری صنایع بتوانیم سهم بیشتری از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را در جشن گلریزان سال جاری داشته باشیم.

درروز سه شنبه  جلسه ای بمنظور هماهنگی جهت جلب کمک های صنایع با حضور آقایان دکتر منتظری مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان، کامران زاده مدیر عامل ستاد دیه استان ،پور محمد معاونت اداره کل زندانهای استان و یوسفی زاد مسئول برگزاری جشن گلریزان در دفتر مدیریت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان استان برگزار گردید.

در ابتدای این دیدار کامران زاده ضمن تشکر و قدر دانی از مدیریت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گفت:ستاد دیه از ابتدای تشکیل، فعالیت خود را در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شروع نموده  و توانسته در مدت زمان فعالیت خود تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیر عممد را با کمک خیرین و نیکوکاران از زندان  آزاد نماید.

کامران زاده با بیان گزارش عملکرد ستاد دیه در سال 1393 ادامه داد:در سال 1393 تعداد 483 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان با میزان کل بدهی 33 میلیارد تومان از زندان آزاد شده اند که از این تعداد 125 نفر از زندانیان از طریق کمک های خیرین و نیکوکاران در جشنهای گلریزان که در ماه مبارک رمضان برگزار میگردد از بند زندان آزاد شده اند.

مدیر عامل ستاد دیه  با بیان اینکه صنایع کوچک و بزرگ استان و شرکت های تابعه  می توانند در این کار خدا پسندانه نقش پر رنگی داشته باشند گفت: امیدوارم با همکاری صنایع بتوانیم سهم بیشتری از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را در جشن های گلریزان سال جاری داشته باشیم .

در ادامه پور محمد معاونت اداره کل زندانهای استان با اشاره به  آمار تعداد زندانیان موجود و ازدیاد جمعیت کیفری زندانهای استان و مشکلاتی که در زمینه نگهداری ،تامین امنیت،مشکلات بهداشتی و ...وجود دارد گفت :می بایست در زمینه فرهنگ سازی و باز آموزی و اشتغال اقدامات موثری صورت گیرد و سهم سازمانهای که متولی اشتغال بوده بیشتر از سایر سازمانها می باشد.

وی همچنین با بیان آثار و تبعاتی که در زندگی خانواده زندانی بوجود می آید گفت:صنایع استان و شرکت های صنعتی می توانند نقش پرنگی در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد داشته وبه یمن ماه مبارک رمضان باری از دوش خانواده زندانی بردارند.

در ادامه منتظری مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان ضمن ابراز خشنودی از اقدامات خداپسندانه ستاد دیه گفت:فعالیت و نگاه خیر خواهانه ی که در مسئولین ستاد دیه وجود دارد و همچنین نزدیک بودن ماه مبارک رمضان و برگزاری جشن های گلریزان  موقعیت مناسبی برای جلب کمک های خیرین بوده و ما نیز  در این عمل خیر در کنار شما خواهیم بود و طی جلساتی که  در حضور مدیران صنایع استان  و شرکت های تابعه برگزار میگردد از جنابعالی بعنوان مدیرعامل ستاد دیه استان دعوت نموده و مقدمات ارتباط لازم و جذب کمک های خیرین  را فراهم خواهیم آورد .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان