آزادی 25 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان گیلان 1394/9/4

کامران زاده مدیرعامل ستاد دیه در جلسه هیئت مدیره ستاد دیه استان گفت:در آبان ماه سال جاری به کمک مددکاران محترم و قضات شریف توانستیم 25 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را بند زندانهای استان آزاد و به کانون گرم خانواده هایشان برگردانیم.

ادامه خبر ...

رشد دو برابری زندانیان مهریه در استان 1394/9/5

مدیر عامل ستاد دیه استان در بازدید از زندان مرکزی رشت از بند زندانیان جرائم غیر عمد بازدید و از نزدیک به بررسی مشکلات مددجویان این زندان پرداختند.

ادامه خبر ...

مدیر عامل ستاد دیه در بازدید از زندان انزلی:محکومین جرائم مالی بالاترین آمار زندانیان جرائم غیر عمد را در استان دارند. 1394/9/9

مدیر عامل ستاد دیه برای بررسی وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد زندان بندر انزلی از این زندان بازدید و بصورت انفرادی به بررسی پرونده های مددجویان این زندان پرداختند.

ادامه خبر ...

آزادی395 زندانی جرائم غیر عمد استان 1394/9/17

کامران زاده مدیر عامل ستاد دیه استان گیلان برای بررسی وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد زندان فومن به این شهرستان رفته بود گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد بیش از 390 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد زندانهای استان با کمک ستاد دیه از زندان آزاد شده اند .

ادامه خبر ...

554 زندانی جرائم غیر عمد استان چشم انتظار کمک خیرین 1394/9/25

مدیر عامل ستاد دیه استان گفت: هم اکنون تعداد بیش از 550 زندانی جرائم غیر عمد در 11 زندان استان با مبلغ کل بدهی بیش از 500 میلیارد ریال در انتظار کمک خیرین و نیکوکاران می باشند.

ادامه خبر ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان